Een klantcontactmedewerker die tevreden, zelfverzekerd en optimistisch is straalt dat uit in al het contact. De klant voelt deze energie en het contact zal soepeler en constructiever verlopen. Voor alle partijen is dit een goede ervaring; óók als de uitkomst eens wat minder gewenst uitvalt voor de klant. 

nationale klant contact week

Daarom, op dag twee van de jaarlijkse nationale klantcontact week van de CCMA, nodigen we jou graag uit bij ons in het Experience Centre in Diemen. Om het te hebben waar het deze week zo om draait: onze klantcontactmedewerkers die op dagelijkse basis zó belangrijk zijn voor het succes van organisaties.

Tijdens de nationale klantcontactweek zetten we onze klantcontactmedewerkers vol in het zonnetje. Met speciale verrassingen en awards. Ook wij gaan het hele land door om onze toppers de waardering en trots te laten voelen die wij voor ze hebben. We moeten deze week echter niet zien als een momentopname, maar als een kers op de taart van de relatie die we het hele jaar door met ze hebben. En daar willen we het op 8 april graag over hebben. Want hoe doe je dat duurzaam? Werken aan waardering en werkplezier?

sprekers bijeenkomst

Nicoline Laman Trip is onze Customer Experience Manager voor Randstad Groep Nederland. Zij weet alle in en outs van medewerkerstevredenheid en aan welke knoppen je kunt draaien voor duurzaam effect. Ze neemt je hier heel graag in mee zodat je vol inspiratie met je eigen team aan de slag kunt.

Ook aanwezig zijn Ellen Verheijen, directeur Randstad Customer Contact en bestuurslid KSF en onze algemeen directeur Werner Klaassen. Ellen is bestuurslid van de KSF en deelt graag haar visie op de branche met je. Wat ziet zij gebeuren? Wat zijn dé trends waar je je focus op moet zetten?

Werner is een praktijkman pur sang. Hij deelt graag zijn ervaringen met je waarbij hij inzoomt op verbindend werkgeverschap. Hét thema van deze editie van de klantcontactweek. Onze samenleving wordt steeds veelzijdiger. Daarmee groeien ook de tegenstellingen tussen medewerkers. Dat kan zorgen voor rijke discussies en vernieuwende invalshoeken. Maar het kan ook leiden tot verdeeldheid en verminderde samenwerkingen. Hoe verbind je je medewerkers effectief? En haal je juist kracht uit de verschillen? 

Tevens zijn we in gesprek met een aantal grote werkgevers om je een kijkje in hún klantcontact keuken te bieden. Wie dat zijn onthullen we op een later moment!

Om 12.00 uur sluiten we af met een lekkere lunch, waarna je rond 13.00 uur vol nieuwe inspiratie weer op pad kan.

bijeenkomst klantcontactmedewerkers duurzaam in het zonnetje

  • hoe zet je jouw klantcontactmedewerkers duurzaam in het zonnetje? Zeer waardevolle handvatten vanuit de customer experience theorie waar je direct mee aan de slag kunt;

  • visie en trends op de branche waar jij met jouw team de focus op kunt leggen;

  • inspiratie uit de praktijk over de kracht van verbindend werkgeverschap;

  • catch-up met collega’s en experts uit de branche in deze bijzondere klantcontactweek.

​​​​​​We kijken uit naar je deelname! Tot ziens op 8 april!

Wil jij eens van gedachten wisselen met vakgenoten over blijvende verbinding en werkplezier bij klantcontact medewerkers? Hoe je een verbindend en zo dus ook aantrekkelijk werkgever kunt zijn? We nodigen je graag uit voor een bijeenkomst! De bijeenkomst vindt plaats in Amsterdam op dinsdag 8 april 2025 van 10.00 uur tot 13.00 uur inclusief lunch. Het aantal plaatsen is beperkt, dus schrijf je snel in!

We kijken uit naar je deelname! Je plek reserveren kan via deze link.

Na de inschrijving sturen wij je de details. Tot ziens op dinsdag 8 april 2025 van 10.00 uur tot 13.00 uur!